Спецназ міста янголів

Дивіться на Sony Turbo

Майбутні трансляції Спецназ міста янголів

close
Середа, 12 Травень
Источник
Сезон 1
Епізод 19
Середа, 12 Травень
Вендетта
Сезон 1
Епізод 20
Середа, 12 Травень
Охотник
Сезон 1
Епізод 21
Середа, 12 Травень
Мистика
Сезон 1
Епізод 22
Четвер, 13 Травень
Охотник
Сезон 1
Епізод 21
Сериал Спецназ города ангелов

Про Спецназ міста янголів

Серіал, заснований на однойменному телесеріалі і фільмі, розповідає про сержанта спецназу (Шемар Мур), якого призначили керівником елітного підрозділу спеціального призначення департаменту поліції Лос-Анджелеса, де він народився і живе. Колишній морський піхотинець Деніел «Хондо» Харрелсон розривається між прихильністю до тих, з ким він виріс, і відданістю своєму підрозділу. Йому під силу стати гідним лідером і подолати розрив між двома світами.

Елітний підрозділ Хондо включає Девіда «Дикона» Кея, досвідченого офіцера спецназу, який завжди ставить команду на перше місце, незважаючи на те, що його не призначили керівником групи, Крістіну «Кріс» Алонсо, досвідченого офіцера і кінолога групи, Домініка Лука, досвідченого водія, здатного вивезти команду з будь-якої, навіть з найнебезпечнішої ситуації, Віктора Тана, який розпочав свою кар'єру в Голлівудському відділенні департаменту поліції Лос-Анджелеса і використовує секретних інформаторів з вулиці, щоб допомогти загону, і Джима Стріта, зухвалого і перспективного нового члена команди, якого звільняють, коли його сімейні проблеми заважають його роботі у підрозділі. Відповідальним за керування всіма підрозділами спеціального призначення Столичного підрозділу є командир Роберт Хікс, глава Бюро спеціальних операцій.

Контроль за групою Хондо здійснює Джессіка Кортес, цілеспрямований капітан Столичного підрозділу в прямому підпорядкуванні Хікса, чиї кар'єрні амбіції призвели до розриву стосунків з Хондо. Команда Хондо запекло змагається з іншим спеціальним підрозділом Лос-Анджелеса на чолі з Джеффом Мамфордом, наполегливим лідером, який завжди все робить по-своєму. Під керівництвом Хондо, ці люди присвятили себе захисту суспільства і порятунку життів, з готовністю зустрічаючи небезпеку.