Нові пригоди Людини-павука

Дивіться на SONY TURBO

Sony та Disney домовилися

Sony Pictures Disney Человек-паук Новость

Компанії Sony Pictures і Marvel змогли домовитися про подальшу співпрацю на взаємовигідних умовах. Голава Marvel Studios Кевін Файгі залишається на посаді продюсера третього фільму серії «Spider-Man: Homecoming», який вийде 16 липня 2021 року, а Том Холланд у ролі Людини-Павука продовжить з'являтися у фільмах Marvel Cinematic Universe.

Домовленість була підписана 27 вересня, при цьому в переговорах брала участь вся «важка артилерія» в особі голови студії Sony Pictures Тома Ротмана, голави студії Marvel Studios Кевіна Файгі та керівника Walt Disney Studios Алана Хорна. За даними інсайдерів, за продюсерську майстерність Файгі компанії Marvel і Disney зуміли виторгувати у Sony 25% від прибутку, при цьому Disney збереже свої права на доходи від мерчандайзингу (сувеніри, іграшки і т.д.), а Людина-Павук з'явиться як мінімум в одному наступному фільмі Marvel.
Після фінансового успіху картини «Людина-павук: Далеко від дому» Disney запропонував Sony фінансувати майбутні фільми франшизи за принципом 50/50, відповідним чином отримуючи і доходи від них. У відповідь Sony запропонувала залишити все як є - компанія сама фінансує зйомки і забирає 95% доходів, а Disney отримує 5% від кінозборів і всі кошти з продажу іграшок та інших сувенірів фільму, проте, як бачимо, в результаті частково поступилася.
Слова Файгі натякають на те, що Людина-Павук може з'явитися не в одному, як домовилися на даний момент, а в декількох фільмах MCU.
Нагадаємо, що після попереднього розриву голава Sony Pictures розповів про плани з розвитку власного кіновсесвіту, що міститиме нові фільми та п'ять-шість серіалів.

За матеріалами: www.variety.com