Хлопці з Юкону

Дивіться Хлопці з Юкону на Sony Turbo

yukon men

Про Хлопці з Юкону

Жити вдалині від цивілізації - це не для кожного. Дехто любить провести пару днів в безлюдній місцевості, але є люди, які так живуть завжди. В програмі "Хлопці з Юкона" ми познайомимося з ними ближче. Мова йде про невеличке північне селище під назвою Танана. Місцеве населення налічує близько двох сотень людей. Їхнє поселення віддалене від Полярного круга на сотню кілометрів і поглинається снігами. Доріг тут немає, і кожен день жителі борються за свою життя.

Місцеві жители живуть за законами природи. Вони самі забезпечують себе їжею та піклуються про те, щоб у домі було тепло. Проте попереду - дуже сувора зима, пережити яку буде зовсім нелегко. За виживання ведуть боротьбу і дикі звірі. З приходом зими полювання стає все більш ризикованим. Людям доводиться обирати між полюванням та голодною смертю.

Коли мороз сягає п'ятнадцяти градусів, дичина зникає. Це значно ускладнює життя мешканцям Танани. Селище атакують голодні хижаки, а у людей закінчується м'ясо. Джоі починає полювання на хижаків. Ставлячи пастки, він стикається з небезпечною твариною. Тим часом Джеймс розуміє, що у нього закінчуються дрова. Найхолодніша за останні сто років зима може закінчитися трагічно. Проте люди всеж таки налаштовані вижити.

Вікове обмеження: 16+