Американські герої

Дивіться на Sony Turbo

Военный боевик Американские герои

Про Американські герої

Історія легендарних розбійників Америки, відважних молодих воїнів, які повернулися додому з громадянської війни і вимушених оголосити вендету могутнім залізничним магнатам. Створена хлопцями банда стає об'єктом найбільшого полювання на людей, яке очолив знаменитий детектив Пінкертон.
Тадеуш Рейнс, залізничний барон, окупував рідне містечко Ліберті з метою прокласти через нього рейки, а вижити з нього місцевих жителів йому допомагав ніхто інший як Алан Пінкертон, той самий детектив.
Джессі і Френк Джеймси не могли такого допустити, особливо, з огляду на той факт, що вони тільки що повернулися з громадянської війни, де вони програли. Зібравши банду з колишніх однополчан, співчуваючих місцевих жителів і команда, вони приймаються влаштовувати саботаж на будівництві залізниці, грабувати банки, що фінансують будівництво і розорюючи обслуговуючі шляхи служби.
Джессі мріє повернутися в рідне місто, де його чекає кохана, а в банді виникають конфлікти, які так само небезпечні, як і Пінкертон, озброєна рука закону.