Американські боги

Дивіться на Sony Turbo

«Американських богів» продовжили на третій сезон, шоураннером взяли колишнього продюсера «Ходячих мерців» і «Декстера»

Американские боги 3 сезон

10 березня на американському каналі Starz стартував другий сезон досить екстравагантного серіалу «Американські боги» за однойменним романом Ніла Геймана, опублікованого у 2001 році. У ньому йдеться про богів різних народів і різних епох, що нині живуть у США.

 Як відомо, виробництво другого сезону супроводжувалося багатьма проблемами (зміна сценаристів і продюсерів, заміна ключових акторів та ін.), через які продовження суттєво затримувалося (перший сезон вийшов навесні 2017-го). Але, схоже, тепер шанувальники шоу можуть зітхнути з полегшенням. Як повідомляє Deadline, канал Starz офіційно подовжив серіал на третій сезон і призначив шоураннером Чарльза Голка ( «Ходячі мерці», «Декстер»).

Згідно з даними Deadline, шоу «Американські боги» планується на п'ять сезонів як мінімум. Але поки ми можемо впевнено говорити про три. З огляду на те, що керівництво каналу повністю змінило підхід до шоу і другий сезон завдяки більшому впливу автора роману Ніла Геймана став більше відповідати своєму літературному першоджерелу, з майбутнім третім сезоном подібних проблем бути не повинно.

Рейтинг продовження American Gods за версією критиків на сайті RottenTomatoes становить 55%, тоді як користувачам другий сезон сподобався.

За матеріалами -  Deadline