Sony відкрила кіностудію для екранізації ігор

Студия Sony PlayStation Productions Видеоигры

Компанія Sony Interactive Entertainment відкрила власну кіностудію PlayStation Productions, яка буде займатися екранізацією відеоігор компанії для кіно і телебачення.

 Підрозділ очолив віце-президент PlayStation з маркетингу Асад Кізільбаш, а контролювати роботу студії буде голова Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios Шон Лейден. PlayStation Productions буде займатися виробництвом самостійно і не планує продавати права іншим компаніям.

 За словами Кізільбаша, за останні двадцять років кіноіндустрія змінилася, і тепер режисерів і продюсерів набагато простіше залучити до роботи над екранізаціями відеоігор, у тому числі тому, що багато хто з них самі стали геймерами.

 "У нас 25 років досвіду розробки відеоігор, і за весь цей час ми створили безліч відмінних ігор, серій та історій. Нам здається, що зараз саме час придивитися до інших можливостей, які надає медіаіндустрія: потокові трансляції, фільми, телесеріали. Це дозволило б вдихнути нове життя в наші світи", - прокоментував новину Шон Лейден.

За матеріалами: Hollywood Reporter

Фото: depositphotos.com