Режисер «Доктора Стренджа» зніме для Sony Pictures сиквел фентезійного фільму «Лабіринт»

Девид Боуи Лабиринт сиквел Sony Pictures

Sony Pictures оголосила про наміри зняти сиквел фентезійного фільму Labyrinth / «Лабіринт», який вийшов на екрани у далекому 1986 році. Сценаристом і режисером першої картини виступив Джим Хенсон, продюсером - Джордж Лукас, а в головних ролях знялися Дженніфер Коннеллі і Девід Боуї.

За «Лабіринт 2» відповідатиме режисер фільму «Доктор Стрендж» Скотт Дерриксон. Сценарій напише Меггі Левін, що працювала над серіалом Into the Dark / «Назустріч пітьмі». Продюсерами виступили Ліза та Брайян Хенсон з The Jim Henson Company, які будуть слідкувати за відповідністю нового фільму духу першої картини. А зніматиме TriStar Pictures, дочірня компанія Columbia Pictures, яка входить до складу Sony Pictures.

Оригінальний музично-містичний фільм розповідає про те, як головна героїня (Дженніфер Коннеллі) вирушає у казковий лабіринт, щоб врятувати свого брата від короля гоблінів (Девід Боуї). Цікаво, що після виходу картини про неї вельми невтішно висловилися критики, проте в результаті картина породила цілий ряд фанфіків, коміксів та навіть комп'ютерних ігор. Про терміни виходу сиквела інформації поки немає.

За матеріалами: www.variety.com