Міжнародний Фестиваль Picture This

Picture This

Мережа телеканалів Sony Pictures Television Networks (SPTN) спільно з Фондом Організації Об'єднаних Націй представляють Міжнародний Фестиваль Picture This, метою якого є підтримка кіномитців-початківців. Прийом заявок на участь у конкурсі короткометражних фільмів вже розпочався на сайті проекту sonypicturethis.com. В складі жюрі - Меган Бун, зірка "Черного списка" і захисник навколишнього середовища. Головний приз - поїздка в Лос-Анджелес.

Вже сьогодні кожен бажаючий може зняти відео з тривалістю від однієї до восьми хвилин та, враховуючи цілі сталого розвитку (SDGs), розповісти про своє бачення щасливого та безпечного майбутнього для нашої планети, завантаживши свій короткометражний фільм на сайт конкурсу sonypicturethis.com. Цілі стійкого розвитку (SDGs) - це комплекс загальних задач, підписаний 193 учасниками ООН, в положеннях якого входять усунення бідності, захист планети від засмічення та забезпечення фінансової забезпеченості для всіх верств населення.

На переможців чекають цінні призи, серед яких ігрова приставка Playstation 4 Pro, річна підписка WeTransfer Plus, камера Sony з об'єктивом, а також поїздка до Лос-Анджелесу і можливість потрапити на фінал конкурсу, пройти професійні тренінги та побувати на легендарній студії Sony Pictures. З правилами конкурсу, а також з умовами участі можна ознайомитися на сайті проекту sonypicturethis.com.