10 років Sony Pictures Television в Україні

livesurface1

У 2018 році ми святкуємо ювілей – 10 років канали Sony Pictures Television тішать глядачів України найкращими продуктами світової кіноіндустрії, створеними найвідомішими студіями світу!

Шанувальники містичних історій та подорожей у часі вже 10 років захоплюються надзвичайними сюжетами, які часом балансують на межі між фантастикою, містикою та реальністю, на телеканалі  Sony Sci-Fi.

Так, так! Саме канал Sony Sci-Fi, який тоді називався AXN Sci-Fi, був першим телеканалом серед телеканалів Sony Pictures Television, що з’явився в Україні. І відбулося це у далекому 2008 році.

Згодом, у 2009 році, почав мовлення в Україні ще один телеканал - Sony Entertainment Television (SET), який зараз має назву Sony Channel.

Цей канал прийшовся до смаку прекрасній половині України. Серіали, фільми та розважальні шоу відразу захопили увагу жіночої аудиторії, та, на радість наших глядачок, продовжують тішити їх прем’єрами, найкращою та унікальною продукцією найвідоміших світових студій вже протягом майже десятиліття.

Телеканал Sony Turbo розпочав свою історію в Україні у 2013 році. Це канал з крутим характером і зазвичай він подобається чоловікам, але, як виявилося, не тільки. Жінки також залюбки дивляться його, і насолоджуються «чоловічим» контентом.

Наші телеканали постійно оновлюються, тримають руку на пульсі, так би мовити. І це стосується не тільки програм, а й важливих деталей, які створюють настрій та атмосферу. Наприклад, наприкінці 2016 року було розроблено нові логотипи телеканалів, які тепер виглядають динамічно та сучасно.

І знаєте що ще поєднує всі три телеканали, крім того, що вони із родини Sony Pictures Television? – Унікальний контент!

Тільки уявіть – 65% наповнення наших телеканалів є ексклюзивним! А як ми любимо бути першими! Ми з радістю даруємо глядачам України унікальну можливість одночасно з глядачами по всьому світу насолоджуватися «гарячими» прем’єрами.

Залишайтеся з нами принаймні наступні 10 років і ми впевнені, що вам це сподобається!